pondělí 8. února 2010

Ples v Nouzově

V pátek 15.1.2010 vyrazila tříčlená delegace Stříbrských ostrostřelců na ples do Nouzova. Nouzov je jednou z místních částí slovutného městyse Senomat a tak je jasné, že zmíněný ples v Nouzově nemohl pořádat nikdo jiný, než Senomatská garda, přesněji řečeno Garda městyse Senomat.
Ples měl celkem standardní průběh a program byl proložen několika zajímavými čísly. Kromě standardních (a skvělých) tanečních vložek to byl například nástup a krátká execírkamístní gardy v kiltech, taneční vystoupení místních střelců alá Domov důchodců, ale hlavně operní árie Jeníka a Mařenky z Prodanky a následná jezdecká (!) bitva. Kdo neviděl - nepochopí (a může litovat).
To podstatné, co z téhle akce vyplývá pro stříbrský sbor je to, že takováhle pohodová a příjemná akce se dá uspořádat i v daleko skromnějších poměrech. Proto byl se uspořádání 1. reprezentačního plesu PMSS Stříbro mělo přesunout z oblasti fantaskních představ do oblasti reálných cílů našeho sboru.
Pro představu, jak to v Nouzově vypadalo se ZDE můžete podívat na komix kolegy Tomáše Bezchleby z Ostrostřeleckého spolu Radecký z Práglu.

Žádné komentáře: