pondělí 15. srpna 2011

Královské střelby - operační list

Kamarádi, bratři střelci...
V sobotu nás čekají naše Královské střelby; zde tedy několik propozic:
Vzhledem k tomu, že začátkem září jsou v Chomutově střelby OZKČ nepředpokládáme přílišnou účast hostí, niméně tyto naše střelby slouží k určení našeho letošního krále střelců, takže nevadí.
Ke střelbám samotným: střílet se bude tradičně do jednoho malovaného terče (plus jeden pro hosty - Posera?), jednou ranou p.p. z karabiny MOSIN nebo M95. Vyhrává střelec se zásahem nejblíže k záměrné (středu terče - bude upřesněno), v případě shody rozstřel. Stížnosti: na kterékoliv stanici Franz Joseph Bahn Plzeň - Eger. Řídící střeleb Emilio (tedy já).
Pokud se vše zdaří budeme odhalovat pamětní desku Obětem světové války, jak jsme se předem dohodli. (nástup, pár slov, čestná salva)
Historická ukázka bude standardní, viz Úterý; nutno sehnat výtržníky (Dan, Radim, Zdenda Volena, možná Josef s Davem). Zápletka s agentem - Bimbo, kufr atd. Kdo bude komentovat? (Kosťo aparát?)
Hudba Švejk duo, večer možno repro (Nedbi?)
Co se menáže týká; tentokráte celý catering (kromě pití) zajišťuje Filip Motl, kolega z Kermi, řezník a uzenář v jedné osobě.
Brunch na střelnici bude klobása, chleba, okurky a lahvové pivo vč. nealka. Výdej budeme muset asi pořešit sami, protože řezník bude na Koubkovce péct maso. (Juro: basu desítky a birelu, nějakou vodu)
Oběd: maso z lodny; krkovice, kolena, bůček a uzený, přičemž podotýkám, že krkovice bude na příděl, ostatní dle libosti. Přílohy jakbysmet...
Večeře studená; bůčková roláda a další mňamky.
Pivo na čepu: jeden sud Chodovar 11°, jeden Prazdroj 12° (návrh)
Pro veřejnost je menáž a pivo dostupné na dotaz.
Klapne-li to, jako vrchol akce bude podvečerní výstup na vrchol...
Buďte připraveni k pomoci dle pokynů "zábavního výboru".
Doufám, že si to společně užijeme...
Díky všem. E.

Plakát ZDE (tiskněte, šiřte, vyvěšujte):


Žádné komentáře: