pondělí 20. února 2012

Tak už jdeme do finále...

V sobotu 18.2.2012 dokončili členové přípravného výboru Ostrostřeleckého plesu sérii inspekčních a studijních cest po plesech našich spřátelených sborů, pracovně nazvanou PlesTour 2012. Tentokrát tříčlenná stříbrská výprava sbírala zkušenosti na II. c.k. bále v Terezíně. A že se bylo věru na co dívat...ZDE si můžete prohlédnout fotografie Slávka Hoblíka.

Nyní tedy nezbývá, než se po hlavě vrhnout do konečné fáze příprav stříbrského Ostrostřeleckého plesu a věřit, že to dobře dopadne. Všichni členové stříbrského sboru věnovali přípravě plesu maximum, za což jim patří velký dík. Inu, jak se zpívá v tý naší hymně: "Když se ruka k  ruce vine, tak se dílo podaří!" Nicméně; ten chléb se bude lámat až v sobotu, tak si to nenechte ujít.

Pozn: Jeden z hlavních organizátorů terezínského plesu a nevyčerpatelná studnice nápadů v jedné osobě Tomáš "Tombe" Bezchleba, takto člen pražského Ostrostřeleckého spolku Radecký, bude jedním z nejváženějších hostů stříbrského plesu a přislíbil předvedení jedné ze svých neopakovatelných scének. Zkrátka: musíte vidět...

V sobotu 25.2.2012 na 1. representačním Ostrostřeleckém plese ve Stříbře "Na shledanou"!

Žádné komentáře: