pátek 28. února 2014

Tak a je po všem...

Tedy myšleno po všem, co se týkalo plesu. Uf... Úleva? Určitě! Vždyť poslední minimálně dva měsíce probíhaly ve znamení řehole jménem "Příprava representačního ostrostřeleckého plesu". A jelikož máme (nejen) v této záležitosti laťku nastavenu poměrně vysoko, bylo logicky i velmi vysoké nasazení členů sboru. Zde poděkování prvé, jaksi interní, všem členům sboru a dalším příznivcům, kteří se na přípravě plesu podíleli.
Shánění tomboly, příprava a výlep plakátů a píárko vůbec, jednaní s vystupujícími, timing, nácvik půlnočka, výzdoba sálu a já nevím, co ještě. Spousta času a starostí navíc... I běžné "pifko" se stává teamovým briefingem, nedělní podvečery skupinovým nácvikem a poslední týden před plesem peklem, při kterém je člověk rád, že po návratu domů už všechno spí. A rodiny v lepším případě mlčky trpí... A zde je na místě poděkování druhé - našim ženám a dětem (případně milenkám - ale to je "každýho čistě soukromá věc") za jejich trpělivost a porozumění, příp. za nepoužití fyzického násilí či právních zástupců.
Nabízí se otázka: stojí to všechno za to? I po pár dnech  po plese lze směle říci: "ANO!" Vaše veskrze pozitivní reakce nám dávají naději, že naše snaha nevyšla vniveč. A o to jde! Dávno jsme se vzdali iluze, že plesem vyděláme "balík". Děláme to pro to, abychom sami sobě dokázali, že je možné i v "zaprděném" Stříbře, uspořádat akci, která nebude hloupá, bude mít svoji úroveň a bude lidi bavit. Nebudeme-li ji muset sponzorovat - o to lépe. A letos se všechna tato kritéria, zdá se, podařilo dodržet. 
A za to náleží třetí dík Vám - milým návštěvníkům našeho plesu. Vám všem, kteří jste obětovali inteligentní a a sofistikovanou sobotní televizní zábavu, či snad intelektuální povyražení v místních hospodách a barech a dorazili přeze všechna protivenství na náš ples. Beze vší ironie - vy jste praví hrdinové! Hlavně díky Vám můžeme směle říci: "Letošní ples je mrtev, ať žije ples příští!".

Poslední speciální dík patří sponsorům. Nelze je zde všechny vyjmenovat bez rizika, že bychom na někoho zapomněli. Zmiňme tedy alespoň dva, kteří krom materiální podpory poskytli i podporu finanční:
Díky všem.

ZDE naleznete článek z Deníku.
ZDE naleznete první várku fotek z FB, další budou následovat a možná, tedy možná, bude i video...Žádné komentáře: