Zpravodajský list - Ostrostřelecký ples

Plakát plesu
Aktuálně: 
Program 1. reprezentačního ostrostřeleckého plesu

20:00 - 20:15 - hudební zahájení v podání Kapely 35. pěšího pluku, Plzeň
20:15 - 21:30 - slavnostní nástup střeleckých sborů, uvítání hostů, sabráž + přípitek, slavnostní salva
20:30 - 21:00 - Kapela 35. pěšího pluku hraje k tanci
21:00 - 21:15 - scénka Tomáše Bezchleby
21:15 - 21:45 - Kapela 35. pěšího pluku hraje k tanci
21:45 - 22:00 - scénka - Kelti
22:00 - 22:25 - Kapela 35. pěšího pluku hraje k tanci
22:25 - 22:35 - ukázka - břišní tance
22:35 - 23:00 - Kapela 35. pěšího pluku hraje k tanci
23:00 - 23:45 - střídání kapel, los hlavních cen tomboly, sborové záležitosti
23:45 - 24:00 - Ragulin Gang hraje k tanci a zábavě
24:00 - 00:15 - půlnoční překvapení
00:15 - 01:00 - Ragulin Gang hraje k tanci a zábavě
01:00 - 01:05 - scénka - Náhodný kolemjdoucí
01:05 - .…….. - Ragulin Gang hraje do padnutí

Info k tombole:
Lístek do tomboly bude nakonec stát 20,-Kč, nicméně jsme zredukovali celkový počet lístků na polovinu a jak každý matematik potvrdí, šance na výhru tak i při dražším lístku zůstává stejná. V osudí je více než 250 cen; každý čtvrtý lístek vyhrává!!!Vstupenky jsou vyprodané! 
Zkusíme domluvit navýšení kapacity sálu o cca 2o míst.
Schází se nám skvělé ceny do tomboly; na plese neváhejte s nákupem lístků, protože šance na výhru bude veliká. Dokonce bude cena útěchy, takže prosím nevyhazujte nevýherní lístky a dobře si přečtěte, co na nich bude stát. O všem budete včas informováni během plesu.
Máme potvrzena všechna čísla doprovodného programu, takže se snad nudit nebudete...
Sledujte dále Ostroše; již ve čtvrtek 23.2. zde exklusivně Program plesu.

1. representační Ostrostřelecký ples - záladní informace:
Pořádá: Privilegovaný měšťanský střelecký sbor ve Stříbře
Termín: 25.2.2012 od 20:00 hod velitelského času
Stanoviště: Sál restaurace BESEDA (dříve ADLER) ve Stříbře

Vstupenky:
Předprodej vstupenek začíná v pondělí 23.1.2012 a to na dvou místech; jednak v kanceláři MKS Stříbro (v budově kina Slavia) a také ve Zlatnicví Markalous.
Cena vstupenky v předprodeji je 150,-Kč, cena vstupenky na místě (bez záruky - nepředpokládáme, že zbydou vstupenky pro prodej na místě) je 200,-Kč.

Program plesu:
Naším záměrem bylo uspořádat vskutku representativní ples, se vším, co k takovému klasickému plesu patří. Zároveň bychom samozřejmě také rádi nabídli zábavu, kde bude laťka společenských konvencí o poznání snížena tak, abychom si spolu s Vámi ples zkrátka užili.
Program plesu tak bude rozdělen do dvou bloků; oficiálního "plesového" a "volnězábavného".

"Headlinerem" plesové části bude Kapela 35. pěšího pluku v Plzni, což znamená 40 (slovy čtyřicet) uniformovaných hudebníků a klasický, dobový repertoár. Zcela jistě uslyšíme pár pecek od Johanna Strausse, Karla Hašlera, či Jaromíra Vejvody a to v excelentním aranžmá. Předpokládáme, že to bude zážitek nejen pro milovníky klasického tance. "Pětatřicátníci" budou hrát od 20:00 - 23:00 hod., a již teď jsme napjatí, jestli se na pódium BESEDY vejdou... Nenechte si je ujít!

V druhé "volnězábavné" části plesu jsme chtěli dát prostor některé z početných stříbrských skupin a volba padla na RAGULIN GANG. Můžete se tedy těšit na "Džovanyho" a set klasických bigbeatových fláků. Ve spolupráci s kapelou nastavíme playlist tak, aby jste nepřišli o série "ploužáků". RAGULIN GANG to do Vás "pustí" zhruba ve 23:30 a předpokládaný konec produkce a zároveň plesu bude (ale nemusí být) ve 02:00 hod.

Tombola je nedílnou součástí každého správného plesu a také (proč to neříct) vedle vsupného jedním ze zdrojů financování plesu. Budeme se snažit do tomboly zařadit co možná nejvíce cen tak, aby šanci na výhru měl každý. Naší snahou je získat alespoň sto cen, což při počtu míst v sále (a vstupenek v prodeji) dává statistickou naději každému návštěvníku na alespoň jednu výhru. V každé tombole jsou výhry "atraktivní" či "hodnotné"; my zatím můžeme prozradit, že jednou z hlavních cen bude jelen sika, divočák nebo třeba designový radiátor z produkce firmy Kermi. Cena lístku do tomboly je předběžně stanovena na 10,-Kč/kus. Regulérnost tomboly zaručena dobrým jménem sboru!

Střelecká soutěž; na Ostrostřeleckém plese nemůžeme vynechat možnost klání ve střelbě. Vězte tedy, že na našem plese budete mít možnost se zůčastnit soutěže o Krále (nebo možná Královnu) plesu ve střelbě z armádní vzduchové pušky vz.47. Pravidla střelby Vám budou vysvětlena na místě; stejně tak Vám bude poskytnuta případná technická výpomoc při obsluze zbraně. Krom slavnostního udělění titulu "Krále plesu" získá výherce praktickou výhru - sud piva Chodovar (!).

Doprovodný program bude koncipován tak, aby se v každé pause mezi sériemi tanečních písní něco dělo. Zkrátka - nedáme Vám vydechnout. Zde nechceme být příliš konkrétní, protože dramaturgie programu je stále živá a také bychom si něco chtěli nechat jako překvapení (nejenom to půlnoční). Z těch očekávatelnějších věcí jen heslovitě: slavnostní nástup, sabráž, slavnostní salva, předtančení, speciální taneční vystoupení, sborové záležitosti, losování hlavních cen tomboly, půlnoční překvápko a další vypečenosti. Konkrétní program, včetně timingu, zveřejníme těsně před plesem zde a bude Vám také k dispozici na každém stole.

Informace pro spřátelené sbory a spolky:
Kamarádi, každý sbor či spolek, který obdržel naši pozvánku má již nyní reservovány 4 volné (bezplatné) vstupenky do restaurace (sousedí bezprostředně s tanečním sálem a vzhledem k přítomnosti výčepu je to nejstrategičtější místo plesu :)). V případě zájmu o větší počet vstupenek nás neváhejte kontaktovat a vstupenky si reservovat. Koupíe-li si vstupenky na sál, uděláte nám tím radost, ale nutné to není.
Ubytování; standardně můžeme nabídnout přespání v naší vytopené (jakože vyhřáté, ne vyplavené) klubovně v polních podmínkách (min. spacák s sebou), můžeme domluvit intr za hubana nebo hotel za 350,-Kč za hlavu a noc.

K veškeré komunikaci používejte prosím adresu ostrostrelci@stribro.net, nebo naše privátní adresy, či telefony.

Informace jsou průběžně doplňovány. Sledujte exclusivně na OSTROŠI!Žádné komentáře: